Opravy a servis obráběcích strojů

Již více než 15 let se zajišťujeme opravy velké škály obráběcích strojů, jak české, tak i zahraniční produkce.

Zaměřujeme se na opravy obráběcích strojů a to jak konvenčních, tak strojů s CNC řízením. Specializujeme se na servis a opravy obráběcích strojů jak české produkce – Tos Varnsdorf, Tos Kuřim, Mas Kovosvit-Sezimovo Ústí, Tos Olomouc, tak zahraniční produkce – Tos Galanta, Tos Trenčín. Malé a střední opravy provádíme přímo u zákazníka.
Působíme po celé České republice a Slovenské republice – pro zákazníky ve Slovenské republice účtujeme kilometrovné, až na Slovenské části území.

Do našeho portfolia patří tyto typy strojů a jejich řady:
Vodorovné vyvrtávačky:
WHN 13.4, WHN 13.8, W 100 A, W 100 A, WHQ 105, WH 10, UNION BFT a další.
Obráběcí centra:
MAS a WEMAS – MCV 750, MCV 1000, MCV 1270, Hardinge VMC 1000 a další.
Soustruhy:
SUI 40 – 63, SU 100, SV 18, SN 63 a další.
Frézky:
FNGJ 32, FNGJ 50, FA 4, FGS 50, FNG 40 a další.
Tabulové nůžky:
CNTA 3150/16, NTE 2000/2,5 B a další.
Ostatní stroje:
Hoblovky, Portálové frézky, Stroje na ozubení, Brusky, Pilky, Vrtačky a další.

Diagnostika obráběcích strojů:
Máte se strojem nějaký problém a nevíte si rady? Přijedeme k Vám a provedeme diagnostiku stroje. Po dohodě Vám stanovíme cenu opravy, či zajistíme náhradní díl.

Geometrie strojů:
Změříme na Vašem stroji geometrickou přesnost stroje. Pokud je geometrická přesnost nevyhovující, uvedeme stroj do nejlepší možné geometrie.

Náhradní díly:
V rámce servisních prací zajistíme potřebné náhradní díly, který následně nahradíme.

Demontáže a zpětné montáže strojů:
V rámci námi nabízených služeb, uvádíme také demontáže a montáže obráběcích strojů, kdy provedeme označení kabeláže, veškerých rozvodů a ostatních dílů. Následně stroj demontujeme, zakonzervujeme voskem, popř. naložíme.

Transport stroje:
Realizujeme také převozy obráběcích strojů a to jak konvenčních, tak strojů s CNC řízením. V případě, že je nutné před převozem částečně demontovat, provedeme geometrické měření a po transportu, uvedeme stroj do původního stavu.
Pokud potřebujete stroj přesunout na jiné místo, kontaktujete nás. My se k Vám vydáme na obhlídku a předáme Vám cenovou nabídku na požadovanou službu.